Kontakt

Anställda i Västerkyrkan

Marianne Molin, präst
Direktnr: 0451 – 77 62 19
E-post: marianne.molin@svenskakyrkan.se


Anette Larsson, kantor
Direktnr: 0451 – 77 62 37
E-post: anette.larsson@svenskakyrkan.se


Fredrik Sandberg,  församlingspedagog
Direktnr: 0451 – 77 62 27, 0766-418525
E-post: fredrik.k.sandberg@svenskakyrkan.se


Hitta fler kontakter …

Styrelse, grupper m.m.

EFS Missionsförenings styrelse:
Lars Persson – Ordförande
Birgit Nilsson – Kassör
Chatarina Caesar – Sekreterare
Sigbritt Andersson
Nicklas Carlsson
Bengt Eliasson
Peter Hallabro
Stig Mårtensson
Cecilia Nilsson

E-post: styrelsen@vasterkyrkan.se

Salt Hässleholm:
Kontaktperson: Fredrik Sandberg
Direktnr: 0451 – 77 62 27
E-post: fredrik.k.sandberg@svenskakyrkan.se

Verksamhetsutskottet:
Karin Olsson (Prog. ansv.)
Anna-Karin Bengtsson
Elisabeth Fäldt
Anette Larsson
Stina Lindén

Marianne Molin

Karin Mårtensson
Karin Paulsson
Fredrik Sandberg

E-post: VU@vasterkyrkan.se

Smågrupper och Alpha:
smagrupper@vasterkyrkan.se

Lokalbokning:
bokning@vasterkyrkan.se

Info och kontaktlista:
info@vasterkyrkan.se

TonårsGruppen:
TG@vasterkyrkan.se

Teknikgruppen

Vill du hjälpa till med tekniken i Västerkyrkan? (ljud, bild, ljus etc)

Prata med oss i kyrkan eller skicka ett mail till teknikgruppen@vasterkyrkan.se

Teknikgruppens planering >> i Teknikgruppens kalender